Anasayfa / Haberler / İnternet / En iyi Torrent programları 2017

En iyi Torrent programları 2017

Film, oyun ya da dizi gibi yüksek boyutlu dosyaları indirmek için en iyi yöntem torrent.

 

Bilgisayarınızı paylaşımlı bir veri merkezine çeviriyorlar ve diğer insanlarla ortak olarak istediğiniz şeyleri indirebiliyorsunuz.

 

Buna rağmen torrent programlarının korsan kullanım yüzünden kötü bir şöhretleri var fakat pek çok kişi yasal amaçlı da kullanıyor.

 

 

Peki en iyi torrent programları 2017 yılında hangileri?

En iyi Torrent programları 2017

1. qBittorrent

Kimi torrent programları akla gelen her özelliği sunarken, kimisi de işleri olabildiğince basit tutuyor. qBittorrent ise bu ikisinin ortasında duruyor ve pek çok kullanıcının ihtiyacını, minimal ölçüde işlemci ve bellek kullanarak sunuyor.

Entegre bir torrent arama motoru, medya oynatıcı, şifreleme sistemi ve IP filtrelemesi de sunan qBittorrent, neredeyse açık kaynaklı kaliteli bir program.

2. Deluge

Uzun süredir piyasada yer alan Deluge, isteklerinize göre yanıt veren ve tamamen kişiselleştirilebilir bir torrent programı. Kimi zaman son derece basit, kimi zaman da bir o kadar güçlü olabiliyor. Eklenti desteği de barındıran ve kendi torrent programınızı yaratabileceğiniz Deluge, alfabetik indirme, indirilen dosyaları istenilen klasörlere yollama, grafik oluşturma, zamanlama ve indirme hızı ayarlama gibi pek çok seçenek sunuyor.

3. Transmission

Transmission Mac, Linux ve Windows işletim sistemlerinde çalışan, bilgisayarda çok az yer kaplayıp, çok da hızlı çalışan bir torrent programı. Kullanıcıya pek çok seçenek sunan Transmission’da indirme hızlarını ayarlayabilir, magnet linkleri kullanabilir ve dosyaları şifreleyebilirsiniz. Üstelik yeni torrent kullananlara da hitap ediyor.

4. uTorrent

2005 yılından beri bizimle olan ve dünyanın en çok kullanılan torrent programı olan uTorrent, reklamları sebebiyle pek çok eleştiri alsa da hala son derece başarılı ve bilgisayarda hızlı çalışan bir torrent programı. Reklamlarla uğraşmak istemiyorsanız, yükleme işlemini biraz yavaş yapın çünkü size ek programlar yüklemek isteyip istemediğinizi de soruyor.

5. bitTorrent

uTorrent’le aynı firmaya ait olan bitTorrent, hemen hemen onunla aynı özellikleri barındırsa da, özel trackerlara da izin veriyor. Aynı zamanda programın bünyesinde yorum yapma, torrent inceleme gibi seçenekler de mevcut.

Hakkında Fatih Bıyıklı

Fatih Bıyıklı
Güncel, doğru ve kaliteli haberleri sizlere zamanında ulaştırmak için çalışıyorum.

Check Also

Amazon Bundan Sonra Bazı Orijinal Filmlerini Sinemalarda Göstermeyecek

Manchester By the Sea, The Big Sick ve You Were Never Really Here gibi övgü …

Adjust’ta yeni güvenlik yöntemi

Adjust, reklam sahteciliğiyle küresel mücadelede yeni endüstri standardıyla çıtayı yükseltecek. Yeni metodoloji, reklam tıklarına daha …

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla