Anasayfa / Haberler / Oyun / Normalde 130 TL’lik oyun ücretsiz oldu!

Normalde 130 TL’lik oyun ücretsiz oldu!

Yılbaşı döneminden sonra durdunluk dönemine giren Humble Bundle, bir kez daha müthiş fırsatlarıyla karşımızda. Bu kez bağımsız korku oyunları arasında mihenk taşı konumunda olan Amnesia serisi tamamen ücretsiz oldu.

Amnesia serisi 48 saat için ücretsiz

İlk kez 2010 yılında Steam üzerinden satışa sunulan yapım, korku oyunlarında çaresizlik hissini taşıdığı seviye ile hayli takdir toplamıştı. Ardından gelen Outlast gibi oyunlara da büyük ilham kaynağı olan yapım, tüm içeriğiyle Humble Bundle üzerinde ücretsiz hale geldi.

Özel koleksiyon paketi içerisinde ana oyun Dark Descent ve A Machine for Pigseklentisini bizlere sunuyor. Eğer bu güzel korku oyununu ücretsiz bir şekilde edinmek istiyorsanız elinizi çabuk tutun.

:: Buradan ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.

Not: Genellikle bu içeriklemizde oyunun kullanım süresi hakkında sorularla karşılaşıyoruz. Ücretsiz deneme sürümlerinden farklı olarak, bu iki oyunu Humble Bundle üzerinden 48 saat içinde ücretsiz olarak aldığınızda, yapımlar sonsuza kadar Steam Kütüphanenize ekleniyor.

Hakkında Fatih Bıyıklı

Fatih Bıyıklı
Güncel, doğru ve kaliteli haberleri sizlere zamanında ulaştırmak için çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Respawn: Apex Legends’ın Gecikme Problemine Odaklanıyor

Respawn Entertainment, Apex Legends’taki gecikme sorunun farkında olduklarını ve bu soruna öncelikli olarak baktıklarını söyledi. …

Days Gone Piyasaya Çıktı

Yeni Playstation 4 oyunu Days Gone siz oyun severler için piyasaya sürüldü. Peki oyunun konusu …

3 Yorumlar

  1. Avatar

    allah razı olsun abı sızın sayenızde oyunum oldu cok tessekur ederım

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla