Anasayfa / Haberler / İnternet / 50 Cent Bilmeden Bitcoin Milyoneri Oldu

50 Cent Bilmeden Bitcoin Milyoneri Oldu

Rap müziğin yaşayan efsanelerinden bir tanesi olan 50 Cent hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıktı. Geride bıraktığımız yıl astronomik bir şekilde yükselen bitcoin, sahiplerini iyi bir şekilde zengin etmeyi başardı. Ancak zengin olan kullanıcıların arasında 50 Cent’in de olduğu belirtiliyor. Hali hazırda milyoner olan ünlü sanatçı, yanlışlıkla bitcoin zengini de olmuş. 42 yaşındaki Curtis Jackson (50 Cent), 2014 yılında çıkarttığı “Animal Ambition” isimli albümünü diğer ödeme seçeneklerinin yanında bitcoin ile de satın almayı eklemiş. Sonrasında sahip olduğu bitcoin hesaplarını unutan 50 Cent’in bu sayede 8.5 milyon dolar kazandığı belirtiliyor. Eğer ünlü rap yıldızı geride bıraktığımız Aralık ayında sahip olduğu bitcoin cüzdanını hatırlasaydı, yaklaşık 15 milyon dolar kazanacaktı.

Albümün satıldığı zamanda ise 1 bitcoin değerinin yaklaşık 660 dolar olduğu belirtiliyor. Diğer bir yandan sahip olduğu bitcoinler ile 50 Cent’in albümünü alan kullanıcıların, şu anda pişman olduğunu söyleyebiliriz. Her gün biraz daha düşen bitcoinin hangi seviyede duracağını merak ediyoruz.

Hakkında Fatih Bıyıklı

Fatih Bıyıklı
Güncel, doğru ve kaliteli haberleri sizlere zamanında ulaştırmak için çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon Bundan Sonra Bazı Orijinal Filmlerini Sinemalarda Göstermeyecek

Manchester By the Sea, The Big Sick ve You Were Never Really Here gibi övgü …

Adjust’ta yeni güvenlik yöntemi

Adjust, reklam sahteciliğiyle küresel mücadelede yeni endüstri standardıyla çıtayı yükseltecek. Yeni metodoloji, reklam tıklarına daha …

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla