Anasayfa / Haberler / Mobil / Xiaomi Yeni Telefonu!

Xiaomi Yeni Telefonu!


Xiaomi yeni telefonu ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu! Şirketin üzerinde çalıştığı yeniorta – üst segment telefonuyla ilgili bazı yeni bilgiler bulunuyor. Snapdragon 730 ya da 730G işlemciyle gelmesi beklenen model, şirketin iddialı ürünlerinden birisi olabilir.

Xiaomi’nin Snapdragon 730 kullanan bir model üzerinde çalışacağı, geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı. Xiaomi Başkan Vekili Manu Kumar Jain, attığı tweet içerisinde 7__ detayına yer verdi, modelde kullanılacak işlemciyle ilgili çıkan sızıntıları da doğrulamış oldu.

İddialara göre yeni model 4,000 mAh kapasitesinde bir bataryaya ve üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Orta – Üst segmentte konumlanacak yeni modelin ne zaman tanıtılacağı ya da fiyatı konusunda şu an için bilgi bulunmuyor.

Hakkında Muhammet Halim Soylu

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook: Gönderileri ‘Sahte İçerik Var’ Diye Kaldıracak Değiliz

Sosyal medyanın en çok kullanılan platformu olan Facebook, hangi içeriklerin sansürlenmediğinden bahsetti. Sosyal medyada artan …

Whatsapp Mesajlarının ve Kullanıcılarının Sahte Olabileceği Ortaya Çıktı

Son dönemin en çok kullanılan uygulaması Whatsapp, halkı manipüle etmek isteyen bilgisayar korsanlığının kurbanı oldu. …

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla