Anasayfa / Haberler / Mobil / Samsung Galaxy A50’ye Birçok Yeniliği ve İyileştirmeyi Getiren Güncelleme Yayımlandı

Samsung Galaxy A50’ye Birçok Yeniliği ve İyileştirmeyi Getiren Güncelleme Yayımlandı

Güney Koreli teknoloji lideri Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy A50, fiyatına göre sunduğu performansıyla birçok rakibinden üstün geliyor. Galaxy A50 akıllı telefonu için bugün yayımlanan güncelleme; kamera, parmak izi okuyucu ve Bixby için yenilikler ve iyileştirmeler içeriyor.

Toplam dosya boyutu 666 MB büyüklüğünde olan güncelleme, A505FDDU1ASD6 kod adına sahip. Ön kameraya 68 derecelik dar açı çekimi gibi yeni özellikler getiren güncelleme, hem arka hem de ön kamera için Live Focus ve videoda güzellik modlarına yazılımsal iyileştirmeleri içeriyor. Güncellemenin bu modları çok daha başarılı hâle getirdiğini belirtmekte de fayda var.

Ekran içi parmak izi okuyucuda oluşan ve kullanıcılar tarafından bildirilen sorunları dikkate alan Samsung, bu konuda da çalışmalarını yürütmüş. Yeni güncelleme ile beraber ekran içi parmak izi okuyucunun çok daha hızlı ve doğru bir şekilde çalışacağı notu düşülüyor. Google’ın Nisan ayı güvenlik yamasını da barındıran güncellemenin kademeli olarak yayımlanacağı ve bu sebeple cihazınıza gelmesinin biraz zaman alabileceğini de söyleyelim.

Hakkında Emirhan Akbulut

Emirhan Akbulut

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook: Gönderileri ‘Sahte İçerik Var’ Diye Kaldıracak Değiliz

Sosyal medyanın en çok kullanılan platformu olan Facebook, hangi içeriklerin sansürlenmediğinden bahsetti. Sosyal medyada artan …

Whatsapp Mesajlarının ve Kullanıcılarının Sahte Olabileceği Ortaya Çıktı

Son dönemin en çok kullanılan uygulaması Whatsapp, halkı manipüle etmek isteyen bilgisayar korsanlığının kurbanı oldu. …

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla